dot pro

Profesionalu ir… taškas!


Vestuviniai žiedai – kokius išsirinksite Jūs?

autorius:

|

Su kuo Jums dažniausiai asocijuojasi vestuvės? Daugeliui prieš akis iškyla didžiulė šventė. Nuotakoms – tai dažniausiai balta nuostabaus grožio suknelė. Tikintiesiems – sakrali šventė bažnyčioje. Bet vis dėlto didžioji dalis sutiks, kad vestuvės ir vestuviniai žiedai yra neatsiejamas vienas nuo kito duetas.

Taigi jeigu tik atsiranda poreikis įsigyti vestuvių šventei skirtus žiedus, tai visų pirma būtų geriausia jų paieškoti internete. Savaime suprantama, kad paieškoje rasite tikrai ne vieną dešimtį elektroninių parduotuvių, kurios siūlys įsigyti savo gaminius. Vienas verslininkas jaunuosius nusipirkti jų parduodamus žiedus gali vilioti žema kaina (bet užduokite ir klausimą – kodėl žiedų tokia nedidelė vertė?), kitiems svarbus įvaizdis ir vien išblizginta elektroninė parduotuvė bei klientus „medžiojančios” itin viliojančios nuolatinės reklamos. Treti labiau orientuojasi į klientų lojalumą ir geras žodis apie patyrusį meistrą „eina iš lūpų į lūpas”.

Būtent pagal pastarąjį prekybos būdą ir sklinda didžiausi gandai. Bet ten kur paskalos, ten yra ir nemažai tiesos. Jeigu jau žmonės kalba, vadinasi, kažkas juos intriguoja ir jie jau bus apie tai ne tik girdėję, gal gyvai matę ar net įsigiję vieną kitą gaminį. Patyręs juvelyras geba sukurti tokius vestuvinius žiedus, kurių dar nei viena pora nėra turėjusi. Pagal Jūsų norimą stilių, vestuviniai žiedai gali būti:

  1. Klasikiniai
  2. Modernūs

Sunku būtų pasakyti, kuris stilius yra populiaresnis, bet daugelis vis dėlto labiau linksta pirkti klasikinius vestuvėms skirtus žiedus. Jie yra nepavaldūs laikui. Klasikiniai vestuviniai žiedai yra neįpareigojantys ir tinkantys kiekvienai porai. Peržvelkite į jų galimus dizainus internete ir galbūt suprasite, kad tai – Jums tinkamas žiedų variantas.

Tie, kurie nenori nuobodžių dizainų ir nuolat dairosi į naujoves bei modernizmą, tai modernūs vestuviniai žiedai jiems tikrai tiks. Netradicinės formos, įdomūs raštai, tekstūros ir pan. – tai yra moderniųjų vestuvinių žiedų išskirtinumai.

Dar yra vienas vestuvinių žiedų gamybos pasirikimas – tai jų darymas pagal individualų Jūsų poros užsakymą. Tuomet galite laisvai rinktis norimą aukso atspalvį, brangakmenius ar pusbrangius akmenis, net ir graviravimą. Tokiais gamybos atvejais galėsite rinktis ne tik juvelyro medžiagas, bet juvelyras galės išlydyti ir Jūsų turimus metalus.

Ar jau žinote, kokius vestuvinius žiedus pasirinksite?


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *