dot pro

Profesionalu ir… taškas!


Prekybinės svarstyklės – ko apie jas galėjote nežinoti?

autorius:

|

Teisingai atliktą darbą mėgstame visi. Ypač ten, kur reikalingas tikslumas. Tiksliausiai tai gali apibūdinti prekybinės svarstyklės. Juk jeigu reikia sverti kokią nors prekę, svarbu, jog prietaisas dirbtų be priekaištų ir nebūtų jokių netikslumų. Priešingu atveju būna ne tik pikta, skaudu, bet dar galima finansiškai nukentėti.

Taigi jeigu planuojate ir Jūs artimiausiu metu įsirengti parduotuvę ar panašią prekybinę vietą, kurioje būtų prekiaujama ir sveriami įvairūs produktai, turite žinoti, kokias prekybines svarstykles įsigyti ir kokių prietaisų geriau vengti. Turite iš anksto žinoti, kad visos prekyboje esančios prekybinės svarstyklės skirsis pastatymo principu. Tokios svarstyklės gali būti paletinės, platforminės bei grindinės.

Sakoma, kad klientas visada teisus, bet kartais prekybininkai su tuo aršiai nesutinka. Net ir patys tikriausiai ne kartą buvote pastebėję, jei prekę pirkote prekybos centre ir kontrolinėmis svarstyklėmis pasvėrus tam tikrą prekių kiekį paaiškėja, kad jis nebūtinai bus toks pat už kokį teks susimokėti kasoje. Galimi nuokrypiai. Būtent dėl to prekybininkai ir pyksta, nes tiesiog trūksta šiai sričiai reglamentavimo.

Nors ir klientas, perkantis prekę, kuriai sverti buvo reikalingos prekybinės svarstyklės, retai abejoja kasoje esančių svarstyklių patikimumu, tačiau reikia sutikti, kad ir prekybininkai dėl to tikrai nėra kalti. Dažniausiai netikslumai atsiranda dėl skaičių apvalinimo. Vadinasi, taip jau gali nutikti, jog pirkėjas tiesiog praras pinigus dėl paprasčiausio masės suapvalinimo.

Dar šiek tiek informacijos apie tai, ką svarbu būtų įsisavinti tiek prieš perkant prekybines svarstykles, tiek ir jau jomis naudojantis. Pagrindinė taisyklė – švara. Būtinai nuolatos valykite svarstykles. Jos turi būti maksimaliai švarios. Nes kitu atveju taip pat gana greitai pastebėsite pašalinių veiksnių netikslumus, dėl kurių prietaisas veiks netiksliai. Net ir dėl mažiausių trupinių prekybinės svarstyklės gali sverti netiksliai. Jau nekalbant, jeigu kas nors išsipylė ar sudužo ant jų paviršiaus. Tai tikrai turės įtakos svarstyklių tinkamam veikimui ir svėrimo jautriui.

Nors yra sugalvota ir pagalbinė priemonė tam, kad vartotojas išvengtų tokių nesusipratimų. Turėkite omeny, kad jei Jūsų įsigytame prietaise bus įmontuotas pagalbinis svorį rodantis įtaisas, tai tokiu atveju esant neapkrautoms svarstyklėms jis turėtų rodyti tik nulius.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *