dot pro

Profesionalu ir… taškas!


Metalo laužo kaina: kaip uždirbti priduodant metalą?

Metalo laužo pridavimas yra pelningas būdas atsikratyti įvairių šiukšlių ir atliekų. Retas žmogus susimąsto, kad jo kaupiamose šiukšlėse garaže, o kartais ir tarp tų daiktų, kurie išmetami, yra tokių, kurie gali būti priduoti. Metalo laužo kaina priklauso nuo to, koks tai metalas ir koks daiktas priduodama,s tačiau iš tiesų tai yra gana geras būdas susitvarkyti aplinką uždirbant pinigų.

Kokia yra metalo laužo kaina?

Ar dažnai susimąstome, kokiais daiktais apkrautas Jūsų garažas, sandėlis, o gal kiemas? Labai dažnai įvairių atliekų kaupiame tiek, kad net pamirštame, ko ten yra ir kas iš ten gali būti naudinga ar netgi pelninga. Įvairūs metaliniai daiktai ir netgi jų dalys gali būti priduoti metalo supirktuvėje, todėl jeigu tokių turite, neverta jų išmesti paprastai.

Prieš priduodant metalą, reikėtų pasidomėti metalo laužo kaina. Ji gali skirtis priklausomai nuo to, kur priduosite metalą. Todėl visuomet reikia pasidomėti ne tik artimiausia metalo supirktuve, bet apžiūrėti bent kelias, esančias netoliese ir pažiūrėti, kokios yra supirkimo kainos. Jos priklauso nuo to, kokios rūšies metalas superkamas. Priduodant juodojo metalo laužo, dažniausiai skaičiuojama taip, jog mokama už toną tam tikro metalo. Spalvotojo metalo laužo kainos yra skaičiuojamos kilogramais ir gali svyruoti nuo kelių iki keliasdešimties eurų už kilogramą. Taigi, kuo daiktas sunkesnis, kuo metalo jame yra daugiau ir kuo jis storesnis, tuo jo supirkimo kaina yra didesnė.

Kaip paruošti metalą pridavimui?

Norint priduoti metalą, reikia tinkamai paruošti daiktus pridavimui. Dažniausiai metalo supirkimo vietose prašoma priduoti atrūšiuptą metalą. Taigi, tai reiškia, kad vienos rūšies metalas priduodamas atskirai. Jeigu norite priduoti žalvarį, aliuminį ir juodojo metalo laužą, visus šiuos metalus reikia atskirti, kad juos būtų patogiau pasverti. Tuomet supirktuvėje apskaičiuojama, kiek kokio metalo priduodate ir pagal tai, kokia yra supirktuvėje šio metalo laužo kaina, atsiskaitoma su Jumis. Svarbu žinoti, kad taip pat yra išskaičiuojamas gyventojų pajamų mokestis, kuris turi būt sumokamas valstybei. Dalį sumokėto mokesčio gyventojai gali susigrąžinti kitais metais deklaruodami pajamas.

Kokį supirkimo punktą rinktis?

Kaip jau minėta, geriausiai rinktis tokį supirkimo punktą, kuris yra ne arčiausiai Jūsų, bet kurio siūloma metalo laužo kaina yra geriausia. Tačiau taip pat verta pasidomėti ir tuo, kokias paslaugas teikia supirktuvė. Pavyzdžiui, kai kuriose vietose superkamas tik spalvotas metalas, o juodas – ne. Tad jeigu norite priduoti kelių rūšių metalą, pasidomėkite, kad jis būtų priimtas vienoje vietoje. Taip sutaupysite pinigų. O jeigu turite labai daug metalo ir neturite galimybių jo išvežti, rinkitės tą įmonę, kuri tai atvyksta metalo paimti ir vietoje atsiskaito už jį.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *