dot pro

Profesionalu ir… taškas!


Kaip produktyviai mokytis? Svarbiausi patarimai

autorius:

|

Šiais laikais mokymosi galimybės yra labai plačios. Žmogui tik reikia nuspręsti – ką jis nori mokytis. Ir jokio skirtumo, kad gyvenama vienkiemyje – išmokti galima praktiškai bet ką. Kodėl? Kadangi vis daugiau dėmesio sulaukia būtent nuotoliu vedami mokymai.

Džiugu, kad nuotoliniai mokymai Lietuvoje yra tokie mėgstami. Tai leidžia ne tik kūrėjams ir specialistams pasiūlyti kursus, kurių metu galima įgauti tam tikrų žinių, tačiau taip pat ir asmenims, kurie nori mokytis, tobulinti savo kompetencijas.

O kaip mokytis, kad nauda būtų pati didžiausia?

Reikia grafiko

Mokymosi procesas bus kur kas geresnis tokiu atveju, jeigu tiksliai žinosite – kuriuo metu bus mokomasi. Šiais laikais susidaryti planą yra labai paprasta vien dėl to, kad galima mokytis internetu. Tokiu atveju dažniausiai konkrečių įrašų mokymai gali būti peržiūrimi tuomet, kai žmogui labiausiai tinka. Būtinai pasinaudokite tokia galimybe, jeigu ji yra.

Poilsis

Taip pat mokymosi procesas bus kur kas geresnis. Jeigu jūs gausite tiek poilsio, kiek jums reikia. Paprasčiausiai šiais laikais žmonės labai daug mokosi, labai gilinasi į smulkmenas, tačiau pamiršta, kad pirmiausia reikia gerai jaustis visomis prasmėmis, kad gilinimasis į žinias būtų naudingas.

Raskite Jums labiausiai tinkamą mokymosi būdą

Ne ką mažiau svarbu ieškoti metodo, kuris labiausiai tinka jums. Kai kurie „kala“ informaciją. Tuo tarpu kiti kaip tik stengiasi viską suprasti. Treti perrašo kelis kartus tą patį tekstą, kadangi jų atmintis yra vizualinė. O koks mokymosi metodas labiausiai tinka Jums?

Apie ekrano poveikį

Nors mokytis nuotoliniu būdu teks per ekraną, tačiau mes papildomai siūlome nesiblaškyti ir nelaikyti rankose telefonų arba planšečių, kurios jums nereikalingos. Tokiu atveju bus kur kas paprasčiau tikslingai mokytis ir įgauti tas žinias, kurių jums reikia. Tikslingas mokymasis daro stebuklus ir tuo pačiu taupo Jūsų laiką.

Mokytis verta. Tikrai ne tik dėl to, kad tai gali padėti mums siekti karjeros. Mokymosi procesas yra labai naudingas mūsų smegenims. Taigi, reikia daryti tai kuo dažniau.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *