dot pro

Profesionalu ir… taškas!


Kaip parašyti įdomų ir paieškoje randamą tinklaraščio straipsnį

autorius:

|
rašymas

Tinklaraščiai yra puikus būdas pasidalinti savo mintimis ir idėjomis su pasauliu. Tačiau, norint, kad jūsų straipsniai būtų skaitomi ir vertinami, jie turi būti įdomūs ir informatyvūs. Be to, jie turi būti randami paieškoje, kad žmonės galėtų juos rasti.

Štai keletas patarimų, kaip parašyti įdomų ir paieškoje randamas tinklaraščio straipsnį:

Rašykite apie tai, ką žinote ir kuo domitės

Geriausias būdas parašyti įdomų straipsnį yra rašyti apie tai, ką žinote ir kuo domitės. Kai rašote apie tai, kas jums rūpi, jūsų aistra spindi per tekstą. Tai daro jūsų straipsnį įdomesnį skaitytojui.

Išnagrinėkite savo temą

Prieš pradėdami rašyti, atlikite tyrimą apie savo temą. Tai padės jums sužinoti viską, ką galite, ir pateikti skaitytojams tikslią ir informatyvią informaciją.

Naudokite stiprią antraštę

Antraštė yra pirmas dalykas, kurį skaitytojas pamato, todėl svarbu, kad ji būtų stipri ir patraukli. Antraštė turėtų suteikti skaitytojui aiškų supratimą apie tai, apie ką yra straipsnis.

Naudokite aiškią ir glaustą kalbą

Venkite techninių terminų ir sudėtingų sakinių. Rašykite taip, kad jūsų straipsnį suprastų bet kuris skaitytojas.

Naudokite vaizdus ir vaizdo įrašus

Vaizdai ir vaizdo įrašai gali padėti padaryti jūsų straipsnį įdomesnį ir informatyvesnį. Jie taip pat gali padėti pagerinti jūsų straipsnio SEO. kiek reikia tų vaizdų? Priklauso nuo straipsnio ilgio. 300 žodžių reiktų bent vienos iliustracijos ar Youtube vaizdo klipo. Taigi, jei straipsnis 1000 žodžių ir ilgesnis, reiktų bent 2 iliustracijų ir vieno vaizdo klipo, kurie būtų nutolę nuo vienas kito gana tolygiai – taip išlaikysite skaitytojo dėmesį ir galbūt jis perskaitys visą ilgą straipsnį iki galo.

Įtraukite kvietimą veikti

Pabaigai įtraukite kvietimą veikti. Tai gali būti raginimas skaitytoją pasidalinti straipsniu socialinėje žiniasklaidoje, komentuoti, užsisakyti jūsų naujienlaiškį ar apsilankyti jūsų svetainėje.

Optimizuokite straipsnį paieškos sistemoms

Norėdami, kad jūsų straipsnis būtų randamas paieškoje, turite jį optimizuoti paieškos sistemoms. Tai reiškia, kad turite įtraukti tinkamą raktažodžių ir frazių rinkinį. Jūs taip pat turėtumėte naudoti unikalius URL adresus ir metaaprašymus. Bet tai – jau kito ilgo straipsnio tema.

Laikydamiesi šių patarimų, galite parašyti įdomius ir informatyvius tinklaraščio straipsnius, kurie bus randami paieškoje.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *