dot pro

Profesionalu ir… taškas!


Kaip tinkamai pasirinti: vestuviniai žiedai ir sužadėtuvių žiedai

autorius:

|

Žiedai buvo nešiojami šimtmečius ir turi reikšmingą simbolinę reikšmę. Pirštas, ant kurio mūvimas žiedas, taip pat gali perteikti tam tikrą žinutę. Pavyzdžiui, manoma, kad žiedo nešiojimas ant dešinės rankos rodomojo piršto reiškia apdairumą ir blaivų protą, o žiedo nešiojimas ant kairės rankos smiliaus gali reikšti polinkį į didybę ir isteriją. Žiedai taip pat gali simbolizuoti kultūrinę ir asmeninę reikšmę. Pavyzdžiui, vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai turi gilią simbolinę reikšmę ir yra šeimos sukūrimo bei naujo gyvenimo pradžios simbolis.

Vienas iš svarbiausių veiksnių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis vestuvinius žiedus, yra asmeninis stilius ir pageidavimai. Vestuviniai žiedai turėtų atspindėti poros individualumą ir išskirtinius jų santykius. Pavyzdžiui, klasikiniai vestuviniai žiedai yra nesenstantis pasirinkimas, kuris derės prie bet kokio aprangos stiliaus ir yra patogus nešioti kiekvieną dieną. Tačiau poros taip pat gali pasirinkti unikalesnius ir asmeninius dizainus, kuriuose yra specialių detalių ar simbolikos. Kaip pavyzdys žiedas su deimantais ar brangakmeniais.  Renkantis vestuvinius žiedus, taip pat svarbu nuspręsti koks metalas jums yra labiau prieinamesnis. Auksas yra populiarus vestuvinių žiedų pasirinkimas, tačiau dažniausiai jis maišomas su kitais metalais, tokiais kaip nikelis, cinkas, sidabras, paladis ar varis, o tai gali turėti įtakos žiedo patvarumui ir spalvai. Kuo aukso praba aukštesnė, tuo metalas brangesnis, bet ir minkštesnis.  Pagrinde vestuviniai žiedai yra gaminami iš aukso, tačiau jis gali būti geltonas, baltas ar rožinis. Reikėtų apsvarstyti ir tokius aspektus kaip žiedo storis ir forma. Daugelis rinkdamiesi vestuvinius žiedus, nori juos labiau suasmeninti, išgraviruodami tam tikrus žodžius ar datas.  Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis vestuvinius žiedus, yra biudžetas ir kainų diapazonas. Vestuviniai žiedai yra įvairių kainų, todėl prieš pradedant paiešką svarbu nustatyti biudžetą.

Kitas žiedų pasirinkimas yra sužadėtuvių žiedai. Renkantis sužadėtuvių žiedą, labai svarbu gerai suprasti to asmens  asmeninį stilių ir skonį. Juk tai žiedas, kurį tas amuo tikriausiai nešios visą savo gyvenimą, todėl jis turi jam patiktį. Dar vienas svarbus aspektas renkatis sužadėtuvių žiedą yra tinkamas dydžio nustatymas. Kai perkate žiedą žmogui, kurio nėra šalia, jūs turite žinoti tikslų dydį, kitu atveju žiedas bus per didelis ar per mažas ir jūsų antrajai pusei netiks. Kiekvienas stilius turi savo unikalią reikšmę ir simboliką, todėl svarbu pasirinkti žiedą, atitinkantį gavėjo asmeninį stilių ir pageidavimus. Šiais laikais vis labiau populiarėja sužadėtuvių žiedą rinktis kartu. Tai užtikrina, kad žiedas puikiai atitiks gavėjo dydį, stilių ir asmenybę.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *