dot pro

Profesionalu ir… taškas!


Ar sudėtingas automobilių stiklų keitimas?

stiklai

Tai pakankamai dažnas klausimas, kadangi nemažai vairuotojų susiduria su jų pažeidimais. Dėl kurių neišvengiamai tenka pakeisti stiklus ir dažniausiai tai būna būtent priekinis. Aišku, kartais gali būti įmanomas ir automobilių stiklų remontas, jeigu tai minimalus pažeidimas, pavyzdžiui, įdauža. Tačiau tą svarbu laiku pastebėti ir imtis atitinkamų veiksmų. Kadangi kitu atveju beliks tik keitimas. Nors tai tikrai nėra sudėtingas darbas. Aišku, savarankiškai tuo užsiimti nerekomenduojama. Nebent turite patirties šioje srityje bei darbui atlikti reikalingus įrankius. Tačiau profesionalūs meistrai tą gali atlikti kelių valandų bėgyje. Tai reiškia, kad tikrai neteks palikti automobilio ilgesniam laikui. Kas dažniausiai ir būna svarbiausia.

Nuo ko priklauso kaina?

Kiekvieną kartą ji gali labai skirtis, priklausomai nuo konkretaus automobilio modelio, pasirinkto stiklo, jo ypatybių bei šią paslaugą teikiančios įmonės įkainių. Aišku, praktiškai visuomet pigiausias variantas būtų automobilių stiklų remontas, jeigu tai įmanoma. Tuo labiau, kad tai leidžia praktiškai visiškai pašalinti pažeidimą ir tuo pačiu, bent jau dažnu atveju, išsaugoti originalų stiklą. Tačiau kitais atvejais automobiliu stiklu keitimas gali atsieiti nuo kiek daugiau nei šimto iki kelių šimtų Eurų. Svarbu suprasti, jog didžiąją dalį šios sumos sudaro būtent pats stiklas. Taigi, labai priklauso, ar jis turės kritulių jutiklį ir kokį variantą pasirinksite. Kadangi galima rasti tiek pačių pigiausių, tiek pakankamai ekonomiškų ir gana brangų variantų tam pačiam automobiliui.

Kada įmanomas automobilių stiklų remontas?

Tai idealiausias variantas pašalinti pažeidimą. Kadangi ne visuomet bus reikalingas automobiliu stiklu keitimas, ypač, jeigu tai tik įdauža arba net centimetro nesiekiantis įskilimas. Tokiu atveju galima gana greitai atlikti remontą ir nemažai sutaupyti. Tačiau labai svarbu nedelsti, pastebėjus tokį pažeidimą. Kadangi automobiliui važiuojant jis yra nuolat veikiamas vibracijos. Kuri automatiškai persiduoda į pažeistą vietą. Todėl tik laiko klausimas, kada tokią įdauža pradės plėstis ir virs didesniu įskilimu. Nutikus šiam scenarijui remontas jau nebus įmanomas. Kadangi net ir šiuolaikinės technologijos kokybiškai gali pašalinti tik minimalius pažeidimus.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *